Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT000WHP10 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT000WHP10 Kyoto™ Platter 18" X 10" X 1-1/4" Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT000WHP10 |
| Manufacturer Part # | SPT000WHP10 |
| Construction | Porcelain |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 10 |
| Long Side / Diameter | 18" |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 18" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 840291010834 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT000WHP10, Kyoto™ Platter, 18" x 10" x 1-1/4", rectangular, linear design, porcelain (Packed By: 2 Each Per Case)
