Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH rigid trash receptacle liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWL011FDT23 rigid trash receptacle liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWL011FDT23 Liner 6.5"W X 7.75"D X 11"H Flare
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWL011FDT23 |
| Manufacturer Part # | RWL011FDT23 |
| Height | 11" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291055880 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWL011FDT23, Liner, 6.5"W x 7.75"D x 11"H, Flare, With Recycle Decal, Plastic, Frosted, room360® - Liner (Packed By: 12 Each Per Case)
