Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH rigid trash receptacle liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWL010EST23 rigid trash receptacle liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWL010EST23 Liner 7"W X 12.5"D X 12"H Slender Flare
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWL010EST23 |
| Manufacturer Part # | RWL010EST23 |
| Height | 12" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 13.22 lbs |
| UPC | 840291022073 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWL010EST23, Liner, 7"W x 12.5"D x 12"H, Slender Flare, Plastic, Espresso, room360® - Liner (Packed By: 12 Each Per Case)
