Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH rigid trash receptacle liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWL009BET23 rigid trash receptacle liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWL009BET23 Liner 8.25"W X 8.25"D X 9"H Cylinder
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWL009BET23 |
| Manufacturer Part # | RWL009BET23 |
| Height | 9" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 8.59 lbs |
| UPC | 840291027160 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWL009BET23, Liner, 8.25"W x 8.25"D x 9"H, Cylinder, Plastic, Beige, room360® - Liner (Packed By: 12 Each Per Case)
