Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH rigid trash receptacle liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWL006CLT27 rigid trash receptacle liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWL006CLT27 Liner 7.25"W X 7.25"D X 7.75"H Cube
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWL006CLT27 |
| Manufacturer Part # | RWL006CLT27 |
| Height | 7.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 22.04 lbs |
| UPC | 840291017284 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWL006CLT27, Liner, 7.25"W x 7.25"D x 7.75"H, Cube, Plastic, Clear, room360® - Liner (Packed By: 96 Each Per Case)
