Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH rigid trash receptacle liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWL003CLT27 rigid trash receptacle liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWL003CLT27 Liner 9.25"W X 9.25"D X 10"H Flare
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWL003CLT27 |
| Manufacturer Part # | RWL003CLT27 |
| Material | Plastic |
| Height | 10.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 28.66 lbs |
| UPC | 840291017253 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWL003CLT27, Liner, 9.25"W x 9.25"D x 10"H, Flare, Plastic, Clear, room360® - Liner (Packed By: 96 Each Per Case)
