Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA039ORL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA039ORL21 Receptacle-Waste 8.25" X 8.25" 6.2L.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA039ORL21 |
| Manufacturer Part # | RWA039ORL21 |
| Color | Orange |
| Material | Faux Leather |
| Height | 9" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| UPC | 00840291067043 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA039ORL21, Receptacle-Waste, 8.25" x 8.25", 6.2L., round, canyon faux leather, smooth orange, room360® Sedona, (4 per case) (Packed By: 4 Each Per Case)
