Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA030BRL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA030BRL21 Waste Can 6.75 Qt. 9"W X 9"D X 9.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA030BRL21 |
| Manufacturer Part # | RWA030BRL21 |
| Color | Brown |
| Material | Faux Leather |
| Height | 9.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291025395 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA030BRL21, Waste Can, 6.75 qt., 9"W x 9"D x 9.75"H, Tapered Cylinder, Faux Leather, Brown, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
