Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA027BEL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA027BEL21 Waste Can 8 Qt. 9.25"W X 9.25"D X 10.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA027BEL21 |
| Manufacturer Part # | RWA027BEL21 |
| Color | Beige |
| Material | Faux Leather |
| Height | 10.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 6.28 lbs |
| UPC | 840291021533 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA027BEL21, Waste Can, 8 qt., 9.25"W x 9.25"D x 10.75"H, Cylinder, Faux Leather, Dune, room360® - Belize (Packed By: 4 Each Per Case)
