Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA026BKL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA026BKL21 Waste Can 8.25 Qt. 7"W X 8.5"D X 11.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA026BKL21 |
| Manufacturer Part # | RWA026BKL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Black |
| Height | 11.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 8.59 lbs |
| UPC | 840291021403 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA026BKL21, Waste Can, 8.25 qt., 7"W x 8.5"D x 11.5"H, Small, Flare, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
