Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA023FRT21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA023FRT21 Waste Can/Recycle Bin 17 Qt. 8.5"W X 13.5"D X 11.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA023FRT21 |
| Manufacturer Part # | RWA023FRT21 |
| Material | Plastic |
| Color | Frosted |
| Height | 11.5" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 18.95 lbs |
| UPC | 840291061065 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA023FRT21, Waste Can/Recycle Bin, 17 qt., 8.5"W x 13.5"D x 11.5"H, Resin, Ice, room360® - Nassau (Packed By: 4 Each Per Case)
