Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA022BKL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA022BKL21 Waste Can 14 Qt. 10"W X 10"D X 11"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA022BKL21 |
| Manufacturer Part # | RWA022BKL21 |
| Color | Black |
| Material | Faux Leather |
| Height | 11" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| UPC | 840291019141 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA022BKL21, Waste Can, 14 qt., 10"W x 10"D x 11"H, Sumarta Flare, Faux Leather, Henna, room360® - Sumatra (Packed By: 4 Each Per Case)
