Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA021BRW20 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA021BRW20 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Waste Can/Recycle Bin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA021BRW20 |
| Manufacturer Part # | RWA021BRW20 |
| Material | Plastic |
| Height | 9" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291018724 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA021BRW20, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Waste Can/Recycle Bin, 8.5"W x 8.5"D x 9.76"H, Cube, composite, room360® - Hamilton (Packed By: 2 Each Per Case)
