Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA021BKL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA021BKL21 Waste Can/Recycle Bin 17 Qt. 8.5"W X 13.75"D X 11.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA021BKL21 |
| Manufacturer Part # | RWA021BKL21 |
| Color | Black |
| Material | Faux Leather |
| Height | 11.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 11.79 lbs |
| UPC | 840291018700 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA021BKL21, Waste Can/Recycle Bin, 17 qt., 8.5"W x 13.75"D x 11.5"H, Flare, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
