Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA018BKL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA018BKL21 Waste Can 12 Qt. 7.5"W X 13"D X 12.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA018BKL21 |
| Manufacturer Part # | RWA018BKL21 |
| Color | Black |
| Material | Faux Leather |
| Height | 12.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 11.02 lbs |
| UPC | 840291018687 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA018BKL21, Waste Can, 12 qt., 7.5"W x 13"D x 12.5"H, Slender Flare, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
