Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA013NAW20 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA013NAW20 Rustic Wood™ Cube Riser/Waste Can 8-1/4" X 8-1/4" X 8-3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA013NAW20 |
| Manufacturer Part # | RWA013NAW20 |
| Color | Naturals |
| Material | Wood |
| Height | 8.75" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 3.97 lbs |
| UPC | 840291029836 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA013NAW20, Rustic Wood™ Cube Riser/Waste Can, 8-1/4" x 8-1/4" x 8-3/4", square (Packed By: 2 Each Per Case)

