Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA011GRR10 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA011GRR10 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Nassau Cylinder/ Riser/Waste Can
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA011GRR10 |
| Manufacturer Part # | RWA011GRR10 |
| Color | Greens |
| Material | Plastic |
| Height | 8.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291015082 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA011GRR10, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Nassau Cylinder/ Riser/Waste Can, 5-1/4 qt., 8" dia. x 8-3/4"H, round, resin, sage (Packed By: 2 Each Per Case)
