Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA010BKW10 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA010BKW10 Waste Can 11.5 Qt. 9"W X 9"D X 10"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA010BKW10 |
| Manufacturer Part # | RWA010BKW10 |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Height | 10" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 8.81 lbs |
| UPC | 840291028655 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA010BKW10, Waste Can, 11.5 qt., 9"W x 9"D x 10"H, Cube, Resin, Onyx, room360® - Morocco (Packed By: 2 Each Per Case)
