Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA009WHR10 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA009WHR10 Waste Can 6.5 Qt. 8"W X 8"D X 8.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA009WHR10 |
| Manufacturer Part # | RWA009WHR10 |
| Material | Plastic |
| Color | Beige |
| Height | 8.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 11.02 lbs |
| UPC | 840291021939 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA009WHR10, Waste Can, 6.5 qt., 8"W x 8"D x 8.75"H, Cylinder, Resin, Shell, room360® - Miami (Packed By: 2 Each Per Case)
