RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH individual display risers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA004RUW20 individual display risers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA004RUW20 Display Riser 9" X 9" X 10" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA004RUW20 |
| Manufacturer Part # | RWA004RUW20 |
| Base Material | Wood |
| Shape | Square |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Color | Naturals |
| Height | 9" - 11" |
| Width (side - side) | 9" (and Under) |
| UPC | 840291014962 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA004RUW20, Display Riser, 9" x 9" x 10", square, reversible, rubberwood