Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA003BLL21 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA003BLL21 Waste Can 14 Qt. 10"W X 10"D X 11"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA003BLL21 |
| Manufacturer Part # | RWA003BLL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Blue |
| Height | 11" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 9.47 lbs |
| UPC | 840291036971 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA003BLL21, Waste Can, 14 qt., 10"W x 10"D x 11"H, Flare, Faux Leather, Navy, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
