Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH waste baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RWA001BKL20 waste baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RWA001BKL20 Waste Can 12.75 Qt. 8.75"W X 8.75"D X 9.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA001BKL20 |
| Manufacturer Part # | RWA001BKL20 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Black |
| Height | 9.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291014900 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA001BKL20, Waste Can, 12.75 qt., 8.75"W x 8.75"D x 9.75"H, Cube, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 2 Each Per Case)
