Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR036GYC23 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR036GYC23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Amenity Tray
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR036GYC23 |
| Manufacturer Part # | RTR036GYC23 |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 8.59 lbs |
| UPC | 840291030023 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR036GYC23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Amenity Tray, 8.5"W x 4"D x 0.5"H, Rectangular, Stoneware, Smoke, room360® - Accessories (Packed By: 12 Each Per Case)
