Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR033GYL12 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR033GYL12 Amenity Tray 10.25"W X 5"D X 1.25"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR033GYL12 |
| Manufacturer Part # | RTR033GYL12 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Vinyl |
| Height | 1.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 3.52 lbs |
| UPC | 840291027115 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR033GYL12, Amenity Tray, 10.25"W x 5"D x 1.25"H, Rectangular, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 6 Each Per Case)
