Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR019BRL11 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR019BRL11 Amenity Tray 12"W X 12"D X 1.75"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR019BRL11 |
| Manufacturer Part # | RTR019BRL11 |
| Shape | Square |
| Material | Vinyl |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Short Side | 12" |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6.39 lbs |
| UPC | 840291014894 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR019BRL11, Amenity Tray, 12"W x 12"D x 1.75"H, Square, Faux Leather, Brown, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
