Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR011ORR12 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR011ORR12 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Amenity Tray
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR011ORR12 |
| Manufacturer Part # | RTR011ORR12 |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291016928 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR011ORR12, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Amenity Tray, 12"W x 4"D x 0.75"H, Rectangular, Composite, Ginger, room360® - Nassau (Packed By: 6 Each Per Case)
