Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR009WHR12 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR009WHR12 Amenity Tray 10.5"W X 3.75"D X 0.75"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR009WHR12 |
| Manufacturer Part # | RTR009WHR12 |
| Shape | Oval |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291021946 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR009WHR12, Amenity Tray, 10.5"W x 3.75"D x 0.75"H, Rectangular, Resin, Shell, room360® - Miami (Packed By: 6 Each Per Case)
