Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hotel amenity trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR007BBB12 hotel amenity trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR007BBB12 Bali Tray 12-1/4" X 4-3/4" X 1" Footed
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR007BBB12 |
| Manufacturer Part # | RTR007BBB12 |
| Height | 1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 3.74 lbs |
| UPC | 840291012951 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR007BBB12, Bali Tray, 12-1/4" x 4-3/4" x 1", footed, rectangle, hand-made, sealed with food-safe lacquer, hand-wash only, bamboo, natural (Packed By: 6 Each Per Case)
