Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR006BBB12 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR006BBB12 Bali Tray 11-3/4" X 4-1/4" X 1-1/4" Rectangle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR006BBB12 |
| Manufacturer Part # | RTR006BBB12 |
| Material | Wood |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 3.74 lbs |
| UPC | 840291012944 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR006BBB12, Bali Tray, 11-3/4" x 4-1/4" x 1-1/4", rectangle, hand-made, sealed with food-safe lacquer, hand-wash only, bamboo, natural (Packed By: 6 Each Per Case)
