Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTR002BRL11 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTR002BRL11 Amenity Tray 10"W X 10"D X 1.75"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR002BRL11 |
| Manufacturer Part # | RTR002BRL11 |
| Shape | Square |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 10" |
| Height | 1.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 4.85 lbs |
| UPC | 840291012913 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR002BRL11, Amenity Tray, 10"W x 10"D x 1.75"H, Square, Faux Leather, Brown, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
