Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH placemats.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTL020ORV83 placemats
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTL020ORV83 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Metroweave® Placemat
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTL020ORV83 |
| Manufacturer Part # | RTL020ORV83 |
| Long Side / Diameter | 18" |
| Material | Vinyl |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291021229 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTL020ORV83, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Metroweave® Placemat, 12" x 18-1/4", rectangle, stain/fade/bacteria/heat resistant (up to 300°F), woven vinyl, mesh, oranges (Packed By: 12 Each Per Case)
