Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tray liners.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTL019BLL23 tray liners
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTL019BLL23 Reversible Mat/Liner 12"W X 12"D X 0"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTL019BLL23 |
| Manufacturer Part # | RTL019BLL23 |
| Long Side / Diameter | 12" - 15" |
| Material | Plastic / Poly |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.3 lbs |
| UPC | 840291036995 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTL019BLL23, Reversible Mat/Liner, 12"W x 12"D x 0"H, Round, Faux Leather, Navy/White/Blue, room360® - London (Packed By: 12 Each Per Case)
