Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB031TAL21 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB031TAL21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tissue Cover
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB031TAL21 |
| Manufacturer Part # | RTB031TAL21 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| UPC | 840291037152 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB031TAL21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tissue Cover, 5"W x 5"D x 5.5"H, Square, Faux Leather, Saddle, room360® - Austin (Packed By: 4 Each Per Case)
