Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB028GYR21 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB028GYR21 Tissue Cover 5.25"W X 5.25"D X 5.5"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB028GYR21 |
| Manufacturer Part # | RTB028GYR21 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 10.14 lbs |
| UPC | 840291027801 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB028GYR21, Tissue Cover, 5.25"W x 5.25"D x 5.5"H, Square, Stone, Cement Grey, room360® - Seattle (Packed By: 4 Each Per Case)
