Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH paper towel holders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB027BKL11 paper towel holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB027BKL11 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Towel Holder
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB027BKL11 |
| Manufacturer Part # | RTB027BKL11 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 3.96 lbs |
| UPC | 840291027689 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB027BKL11, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Towel Holder, 4.5"W x 10.5"D x 4.5"H, Square, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
