Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB021GOS21 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB021GOS21 Tissue Cover 5"W X 5"D X 5.5"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB021GOS21 |
| Manufacturer Part # | RTB021GOS21 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 4.62 lbs |
| UPC | 840291027788 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB021GOS21, Tissue Cover, 5"W x 5"D x 5.5"H, Square, Stainless Steel, Matte Brass, room360® - Tokyo (Packed By: 4 Each Per Case)
