Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB008WHT11 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB008WHT11 Tissue Cover 5"W X 5"D X 5.75"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB008WHT11 |
| Manufacturer Part # | RTB008WHT11 |
| Height | 5.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291021830 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB008WHT11, Tissue Cover, 5"W x 5"D x 5.75"H, Square, Composite, Snow, room360® - New York (Packed By: 4 Each Per Case)
