Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB007GYR11 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB007GYR11 Tissue Cover 5.25"W X 5.25"D X 5.75"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB007GYR11 |
| Manufacturer Part # | RTB007GYR11 |
| Height | 5.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291025104 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB007GYR11, Tissue Cover, 5.25"W x 5.25"D x 5.75"H, Square, Composite, Smoke, room360® - Nassau (Packed By: 4 Each Per Case)
