Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tissue box covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RTB001WHL11 tissue box covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RTB001WHL11 Tissue Cover 5.25"W X 5.25"D X 5.5"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB001WHL11 |
| Manufacturer Part # | RTB001WHL11 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 3.08 lbs |
| UPC | 840291025098 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB001WHL11, Tissue Cover, 5.25"W x 5.25"D x 5.5"H, Square, Faux Leather, White, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
