Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP041GYR12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP041GYR12 10 Oz Miami Pump Cement Grey With Low Profile Top Round Resin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP041GYR12 |
| Manufacturer Part # | RSP041GYR12 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 6.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.14 lbs |
| UPC | 840291064639 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP041GYR12, 10 oz Miami Pump - Cement Grey with Low Profile Top, round, resin, Includes one RSP005GYR12-BTM 10 oz Miami Pump Base - Cement Grey and one RSP007BSS23 Low Profile Pump Dispenser Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
