Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP040GYR12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP040GYR12 10 Oz Miami Pump Cement Grey With Mirrored Top Round Resin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP040GYR12 |
| Manufacturer Part # | RSP040GYR12 |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Construction | Plastic |
| Height | 6.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.22 lbs |
| UPC | 840291064646 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP040GYR12, 10 oz Miami Pump - Cement Grey with Mirrored Top, round, resin, Includes one RSP005GYR12-BTM 10 oz Miami Pump Base - Cement Grey and one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
