Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP039WHR12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP039WHR12 10oz Miami Pump Shell With Brushed Top Includes One RSP005WHR12-BTM 10oz Miami Pump Base Shell
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP039WHR12 |
| Manufacturer Part # | RSP039WHR12 |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Construction | Plastic |
| Height | 6.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 5.3 lbs |
| UPC | 840291061621 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP039WHR12, 10oz Miami Pump - Shell with Brushed Top, includes one RSP005WHR12-BTM 10oz Miami Pump Base - Shell, and one RSP102BSS22 Pump Dispenser Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
