Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP032GYR12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP032GYR12 10oz Morocco Pump Stone With Matte Black Top Includes One RSP004GYR12-BTM 10oz Morocco Soap Pump Base Stone
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP032GYR12 |
| Manufacturer Part # | RSP032GYR12 |
| Construction | Plastic |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 6.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 7.34 lbs |
| UPC | 840291056986 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP032GYR12, 10oz Morocco Pump - Stone with Matte Black Top, includes one RSP004GYR12-BTM 10oz Morocco Soap Pump Base - Stone, and one RSP102BKS22 Brushed Stainless Pump Top - Matte Black [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
