Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP029GYR22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP029GYR22 28oz Nassau Pump Smoke With Matte Brass Top Includes One RSP006GYR22-BTM 28oz Nassau Pump Base Smoke
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP029GYR22 |
| Manufacturer Part # | RSP029GYR22 |
| Construction | Plastic |
| Type | Manual |
| Mount | Surface Mount |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 8" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| UPC | 840291031365 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP029GYR22, 28oz Nassau Pump - Smoke with Matte Brass Top, includes one RSP006GYR22-BTM 28oz Nassau Pump Base - Smoke, and one RSP102GOS22 Stainless Pump Top - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
