Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP028FRR22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP028FRR22 28oz Nassau Pump Ice With Matte Black Top Includes One RSP006FRR22-BTM 28oz Nassau Pump Base Ice
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP028FRR22 |
| Manufacturer Part # | RSP028FRR22 |
| Construction | Plastic |
| Mount | Surface Mount |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 8" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| UPC | 840291031327 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP028FRR22, 28oz Nassau Pump - Ice with Matte Black Top, includes one RSP006FRR22-BTM 28oz Nassau Pump Base - Ice, and one RSP102BKS22 Brushed Stainless Pump Top - Matte Black [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
