Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP027FRR12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP027FRR12 10oz Nassau Pump Ice With Mirrored Top Includes One RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP027FRR12 |
| Manufacturer Part # | RSP027FRR12 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 6.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 3.41 lbs |
| UPC | 840291031266 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP027FRR12, 10oz Nassau Pump - Ice with Mirrored Top, includes one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver, and one RSP003FRR12-BTM 10oz Nassau Pump Base - Ice [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
