Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP023BKT22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP023BKT22 28oz New York Pump Onyx With Low Profile Brushed Top Includes One RSP007BSS23 Low Profile Brushed Stainless Pump Top Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP023BKT22 |
| Manufacturer Part # | RSP023BKT22 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Mount | Surface Mount |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.5" |
| UPC | 840291031051 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP023BKT22, 28oz New York Pump - Onyx with Low Profile Brushed Top, includes one RSP007BSS23 Low Profile Brushed Stainless Pump Top - Silver, and one RSP009BKT22 - BTM 28oz New York Pump Base - Onyx [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
