Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP020BKT22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP020BKT22 28oz New York Pump Onyx With Matte Black Top Includes One RSP009BKT22 BTM 28oz New York Pump Base Onyx
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP020BKT22 |
| Manufacturer Part # | RSP020BKT22 |
| Construction | Plastic |
| Mount | Surface Mount |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.5" |
| UPC | 840291030993 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP020BKT22, 28oz New York Pump - Onyx with Matte Black Top, includes one RSP009BKT22 - BTM 28oz New York Pump Base - Onyx, and one RSP102BKS22 Brushed Stainless Pump Top - Matte Black [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
