Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP019WHT12 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP019WHT12 11oz New York Pump Snow With Low Profile Brushed Top Includes One RSP007BSS23 Low Profile Brushed Stainless Pump Top Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP019WHT12 |
| Manufacturer Part # | RSP019WHT12 |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Construction | Plastic |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 6" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.25" |
| UPC | 840291030986 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP019WHT12, 11oz New York Pump - Snow with Low Profile Brushed Top, includes one RSP007BSS23 Low Profile Brushed Stainless Pump Top - Silver, and one RSP008WHT22-BTM 11oz New York Pump Base - Snow [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
