Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP014BSS22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP014BSS22 12oz Brushed Stainless Pump Silver With Mirrored Top Includes One RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP014BSS22 |
| Manufacturer Part # | RSP014BSS22 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| UPC | 840291030863 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP014BSS22, 12oz Brushed Stainless Pump - Silver with Mirrored Top, includes one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver, and one RSP010BSS22-BTM 12oz Brushed Stainless Pump Base - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
